POOL EXPO'18
Havuz sektörünün kalbi olan, her iki yılda bir gerçekleşen Pool Expo fuarında bu sene de değerli ziyaretçilerimizle bir araya geldik. 7-10 Şubat tarihleri arasında, TÜYAP Fuar Merkezinde gerçekleşen fuarda sektörün başarılı firmaları yerlerini almıştı. Dört gün süren bu önemli fuar için aylar öncesinden hazırlıklarımızı yaptık; pompa, filtre ve hazır havuzlarımızı ön planda tutarak standımızı ziyaretçilerimize açtık.

Fuarda özellikle hazır polyester havuzlarımız çok ilgi gördü. Kapsamlı bir fuar olduğu için yurtdışından gelen ziyaretçilerimiz de oldukça fazlaydı. Dünyanın değişik ülkelerinden gelen ihracat yapmakta olduğumuz müşterilerin yanı sıra, yeni müşterilerimize de kapılarımızı açmaktan dolayı büyük mutluluk duyduk. Pool Expo 2018 fuarı dünyada sürekli değişen koşullar ve ihtiyaçlar doğrultusunda, işimiz için gördüğümüz yenilikler ve değişimlere liderlik etmeyi sürdürmemizi de sağladı.

Şehir dışından gelen misafirlerimiz de oldukça fazlaydı. Genelde telefonda görüştüğümüz müşterilerimizle yan yana olmak ve sohbet etmek çok keyifliydi. Yıllardır hep bir aradaymış gibi arkadaşça sohbetler etmemiz bizleri çok mutlu etti. Sanıyoruz bu da Superkim'in farkı. Önce dost olmayı başarıp ardından müşteri ilişkisi kurmak ayrıcalıklı bir durum.
Dört gün boyunca başarılı ekibimiz kaliteli ve yenilikçi ürünlerimiz hakkında ziyaretçilerine detaylı bilgiler verdi. Sahip olduğumuz kapasitemizi bir kat daha yukarıya taşıyarak; tüm müşterilerimizle tekrar tekrar çalışmayı hedeflerken, yeni müşterilerimizi de standımızda ağırlamaktan dolayı keyif duyduk. Bir çok yurt içi ve yurt dışı firmalarla çok iyi bağlantılar kurduk ve yeni anlaşmalar imzalamayı da ihmal etmedik. Farklı bölgelerden bir araya gelen ekip arkadaşlarımızla güzel bir akşam yemeği yiyerek keyifli vakitler geçirdik; fuar ve sektör üzerine de sohbetler ettik.

Fuar sektöründe yetişmiş, problem çözmeyi seven ve müşteri memnuniyeti konusunda duyarlılığı en üst seviyede olan dinamik ekibimiz ile Pool Expo fuarında müşterilerimizle bir araya geldik. Supertim olarak Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerinden müşterilerimize hizmet vermekten dolayı çok mutluyuz. Güzel ve başarılı geçen fuar için emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.Bizi Takip edin Instagram/superkim__