POOL SHOW'18
UHE'nin düzenlediği, ilki gerçekleşen Pool Show fuarı, 14-17 Mart tarihleri arasında, Lütfü Kırdar Fuar Merkezinde gerçekleşti. Sektörün en başarılı havuz firmaları bu fuarda yerlerini aldı.Biz de aylar öncesinden hazırlıklarımızı yaptık ve en gözde ürünlerimizi ön planda tutarak standımızı ziyaretçilerimize açtık.
Fuarların en güzel yanlarından biri, dünyanın farklı bölgelerinden bir araya gelen insanların iş ve dostluk bağı kurması. Biz de dünyanın değişik ülkelerinden gelen ziyaretçilerimizle tanışmaktan dolayı büyük mutluluk duyduk. Fuara gelen ziyaretçilerin sayısı oldukça fazlaydı. Ekibimiz fuar boyunca ürünlerimiz hakkında ziyaretçilere detaylı bilgiler verdi. Bir çok yurt içi ve yurt dışı firmalarıyla bağlantılar kurduk ve yeni anlaşmalar imzaladık.

Sektöre yıllarını vermiş deneyimli ve dinamik ekibimiz, Pool Show fuarında ziyaretçileriyle bir araya geldi. Fuarda Sektör içi ziyaretler, nihai tüketici ziyaretlerine oranla daha başarılı geçti. Umuyoruz ki; nihai tüketiciler açısından da ilerleyen senelerde daha verimli olacaktır.

Superkim olarak Türkiye'nin ve Dünya'nın her yerinden müşterilerimize hizmet vermekten ve yeni tedarikçiler tanımaktan dolayı çok mutluyuz. Güzel ve başarılı geçen fuar için emeği geçen tüm arkadaşlarımıza ve fuara emek veren organizatörlere teşekkür ederiz.


Bizi Takip edin Instagram/superkim__