SUPERKİM YENİ SEZONA HAZIR
21 yılı aşkın süredir Türkiye'ye ve Dünyanın çeşitli ülkelerine havuz ve arıtma sektörlerinde hizmet veren Superkim ailesi olarak, yurtiçi satış ofisleri ve bölge depolarında görev alan arkadaşlarımızın da katılımıyla, İzmir merkez fabrikasında gerçekleştirdiğimiz yıllık toplantımızda, geçtiğimiz sezonu değerlendirdik ve yeni sezon hedefleri hakkında görüşmelerde bulunduk.

Toplantıda ilk konuşmayı şirket kurucumuz Ahmet Akçelik yaptı. Akçelik öncelikle geçen sezona değindi ve ülke şartlarına rağmen satış başarımızın yüksek olduğunu belirtti. Depo düzeni, stok takipleri, sevkiyat ve çalışma prosedürleri ile ilgili de personele bilgiler verdi. Arıtma alanında da kimyasalların kullanımı ve teknik desteği konusunda yapılan planlamaları anlattı.

İthalat,İhracat ve Satınalmadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bilge Doğru, ülkede yaşanan sıkıntılara karşın stoklarımızı beklenenden daha hızlı güncellediğimizi anlattı. Finans ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatma Turna ise, 2018 yılını ve sektörde yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Depolarımız hakkında da bilgiler verdi.

Toplantıya Türkiye'nin farklı bölge depolarından katılan çalışanlar ise kendi bölgelerine ilişkin yaptıkları analizleri ve karşılaştıkları sorunları dile getirdiler. "Nasıl daha iyi oluruz?" sorusuna karşılık değerlendirilmeler ve öneriler sunuldu.

2018 yılını değerlendiren Akçelik, " Ülkede yaşanan sosyal ve siyasal sorunların bizi etkilememesi için çalıştık. Stoklarımızı iyi ayarladık, ürün çeşitliliğimizi artırdık. Personelimiz gün geçtikçe artıyor ve tüm çalışanlarımız yeni sezona hazır. Lojistik alanında diğer firmalardan iyiyiz ve daha da geliştireceğiz." diyerek 2019 yılına hazır olduğumuzu belirtti. Müşteri geri dönüşlerimizin oldukça iyi ve hızlı olduğunu, bunun bizim için verimli olduğunu söyledi.Yıl içinde her gün iletişimde olunmasına rağmen toplantı arasında yapılan fotoğraf çekimi ve mangal etkinliğiyle şirket içi bağlarımızı ve sohbetlerimizi güçlendirdik. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla da kaynaşma imkanı bulduk.

Keyifli sohbetlerin edildiği bu motivasyon dolu gün, farklı şehirlerden gelen katılımcıların yolculanmasıyla sonra erdi. Superkim ailesi olarak 2019 yılında da birlikteliğimizin verdiği güçle daha büyük başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.

Bizi Takip edin Instagram/superkim__